Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Zavřít
 

Čištění filtrů pevných částic automobilů

Specializujeme se na čištění a regeneraci filtrů pevných částic DPF / FAP/ SCR KATALYZÁTORŮ (EURO 6) a NÁDRŽÍ

Čištění probíhá na plně automatizované čistící lince s patentovanou technologií ISO 9001 a certifikací TUV SUD. Linka disponuje vnitřním okruhem kapaliny tudíž celý průběh čištění je naprosto ekologický. Ve srovnání s ostatními technologiemi jako například vypalování, nebo ultrazvuk je tento způsob čištění bezkonkurenčně nejúčinnější.

Další jeho nespornou výhodou je, že průběh čištění probíhá bez jakéhokoliv invazivního zásahu do konstrukce filtru. Po dokončení čištění můžeme garantovat odstranění veškerých usazenin oleje, rezidua PM10, popílku, sazí a Ceria z čištěného filtru. Po dokončení celé čistící a vysoušecí procedury na naší patentované lince můžou hodnoty propustnosti filtru dosáhnout až na 100 % hodnot nového filtru!

DPF PrahaPatentovaná technologie ekologického čištění
DPF/FAP/SCR KATALYZÁTORŮ

Výhody

Co čistíme?

 

Zařízení k čistění u vás VYZVEDNEME, VYČISTÍME
a zpět DORUČÍME na vaši adresu

Více informací